Театр для Бізнесу

Навчальні та творчі програми розвитку вашого персоналу.

организация праздников

Корпоративні майстер-класи та тренінги

Наші викладачі з досвідом проведення тренінгів та майстер-класів, запропонують вам програми з акторської майстерності, риторики та техніки мови. Це може бути глибокий професійний тренінг або розважальний захід чи частина вашого корпоративного свята. Виходячи з потреб замовників, ми організовуємо та проводимо разові тренінги або тривалі навчальні курси для вашого колективу або окремих співробітників. Наприклад, основи публічних виступів, акторска майстерність, імпровізація, техніка мови. А також антистрес-тренінги, тілесні практики та медитації - все для зняття напруги та підвищення мотивації.

тимбилдинг и квест

Тимбілдинг і квести

Театр – мистецтво колективне. Тут, як ніде більше, існування та успіх вистави залежить від кожного учасника творчого процесу. Театрали, як ніхто інший розуміють важливість та значення спрацьованого колективу. Побудові команди, довірі одне одному, відповідальності та самовіддачі в театральному навчанні приділяють не менше уваги, ніж розвитку творчих здібностей майбутніх акторів. Саме тому ми можемо запропонувати безліч цікавих варіантів тимбілдингу та театралізованих сюжетних квестів для співробітників вашої компанії. Під час наших заходів, учасники зможуть проявити свої творчі, інтелектуальні та фізичні здібності.

корпоративные праздники

Корпоративні вистави та "бізнес театр"

У вашому колективі є зірки. Ні, ми не маємо на увазі професійні здобутки ваших співробітників. Ми про зірок сцени. Можете переконатись в цьому, запропонувавши їм участь у корпоративній виставі. Корпоративна вистава – з репетиціями, роботою над ролями, підготовкою костюмів та декорацій – це ні з чим не зрівняне задоволення та дуже оригінальний спосіб проведення корпоративного свята. Наш сценарист напише оригінальний сценарій враховуючи особливості вашого колективу. А режисер розприділить ролі та проведе репетиції, в результаті яких ви побачите справжній театральний шедевр у виконанні вашого колективу. Ніщо так не об'єднує, як колективна творчість.

организация корпоративных праздников

Творчий персонал для вашого заходу

Наші викладачі та найкращі студенти проведуть ваш захід на найвищому професійному рівні. До ваших послуг – робота сценариста, хореографа, режисера, ведучих, аніматорів, гримера, театральні номери та виступи. Вас приємно здивує не тільки наш професіоналізм та підхід до роботи, але й ціни на наші послуги. Крім того, ми володіємо актуальною базою творчих колективів, з якими співпрацюємо, а іноді і працюємо на одній сцені.