Все, що ви хотіли знати про DramaSchool

В цій статті ми зберемо максимум питань, що надходять від вас, наші любі майбутні студійці. Відповідь на більшість з них можна знайти на цьому сайті, але ми все одно підсумуємо що й до чого. Поступово ця стаття поповнюватиметься новою інформацією.

Насправді, спілкування з вами про вступ до нас на навчання, є свого роду відбором. Якщо людина не докладає жодних зусиль для того, щоб вивчити наш сайт і отримати первинну інформацію, то вчитись вона буде десь так само. Перевірено! Пасивність однієї особи може зруйнувати роботу цілої групи та ускладнити роботу педагога. Отже, читайте та приєднуйтесь до нашого чудового колективу.

Мені вже 25 (27, 30, 35 і т.д.) років, чи ще не пізно?

Пізно для чого? Вчитись? Втілювати свою мрію? Пробувати щось нове? Вирішувати тільки вам. Ми ж зі свого боку запрошуємо до навчання дорослих без вікових та будь-яких інших обмежень. В групах чудово співіснують студійці як 16 так і 40 років.

Я не збираюсь ставати актором чи можна мені займатись "для себе"?

Звичайно можна. Ми даємо знання, ви самі вирішуєте яким чином і де їх використовувати. Або не використовувати. Проте, вимоги до всіх студійців у викладача однакові.

Я хочу стати актором чи варто мені у вас навчатись?

В нашій студії ви отримаєте базові знання та навички з акторської майстерності, техніки мови, сценічного руху та інших дисциплін. Крім того, матимете практику публічних виступів, підготовки етюдів та інших театральних заходів, якщо все складеться добре - зіграєте у виставі. Так чи інакше, для актора-початківця цей досвід - хороша платформа для майбутньої кар"єри.

Що я отримаю після ваших курсів?

Знання, досвід, практику. "Корочку" про проходження курсів.

Якщо я ніколи не займався нічим "таким", мені можна приєднатись до вас?

Так, можна. Ми раді усім.

Я дуже хвилююсь, боюсь, переймаюсь...

Таке буває. Не бійтесь, ніхто вас ні до чого не примушуватиме. Вам не доведеться одразу щось показувати чи виймати з себе. Тільки тренажі, тільки комфорт. "Ганяти" студентів ми починаємо аж на репетиціях, але до того часу вони вже встигають адаптуватись.

Якщо група вже почала заняття, чи можа ще приєднатись?

Здебільшого, так, приєднатись можна. Так, вони вже пройшли частину матеріалу. Так, доведеться наздоганяти і вливатись в колектив. Але ж немає нічого не можливого, м?

Яка вартість навчання?

Вартість навчання в студії починається від 450 грн на місяць, в залежності від кількості обраних вами дисциплін. Крім акторської ще є вокал, фехтування, майстер-класи. Детальніше про цінову політику дивіться в розділі "Набір у групи" або "Розклад і Ціни"

А який у вас розклад?

Для цієї таємної інформації на сайті створено розділ "Розклад і Ціни" та "Набір у групи"

Як до вас потрапити?

Відправте листа на info@dramaschool.com.ua, вкажіть своє ім"я, вік, контактний номер телефону та номер групи до якої хочете потрапити. Чекайте зворотнього листа із запрошенням. Все.

Ви запросили мене на пробне заняття але з певних причин, я не зміг його відвідати. Чи можна мені прийти на інше?

Якщо вам так сильно щось заважає керувати своїм часом та ходити на заняття, то може ну його? Або спробуйте отримати другий шанс в телефонному режимі. Якщо воно вам дійсно треба.

А де ви знаходитесь?

Ми не існуємо.

Хто ваші викладачі?

Це секретна інформація доступна за окрему платню тільки підписникам розділу нашого сайту "Викладачі"

Чи можна повернути гроші за навчання?

Якщо оплативши навчання, ви розумієте, що не зможете або не хочете його продовжувати, ви повинні повідомити про це протягом тижня (максимум двох тижнів при форсмажорах, хворобах і т.д.) з моменту оплати і ми повернемо вам ваші кошти. Якщо ви прийдете з цим проханням через півроку, навряд чи ми зможемо вам допомогти.

Чи забезпечуєте ви працевлаштування?

Ні.