театр.Light

Новий інтегруючий курс від театральної студії DramaSchool

Театральная студия в Киеве

Зібравши весь багаторічний досвід проведення різноманітних курсів, тренінгів та майстер-класів із акторської майстерності, сценічної мови та пластики, ми створили новий унікальний курс для людей, які хочуть пізнавати себе через творчість. "Театр.Лайт" - це найцікавіші знахідки різних театральних шкіл у поєднанні із тілесно-орієнтованими практиками та психологією. Усе найцікавіше, що театральне мистецтво може дати людині.

Театр.LIGHT 1.0
Театр.LIGHT 2.0

Програма курсу

  • Акторські тренажі, вправи та ігри. Основні поняття та навички акторської гри. Реалізація вашого творчого потенціалу та акторських здібностей, які є у кожного.

  • Тілесно-орієнтовані практики та імпровізація. Будемо пізнавати своє тіло, відновлювати його гнучкість, виразність, свободу. Через рух наповнюватимемось енергією та відновимо ресурси, що поглинаються ритмом великого міста. Через імпровізацію ви розвинете свою креативність, навчитесь взаємодіяти із партнером, групою, простором та своїм "Я", створите багато цікавих історій та етюдів.

  • Голос. Відчуєте його силу та красу.

  • Пошук внутрішньої свободи. Прийняття себе, своїх емоцій, страхів. Виявлення сильних сторін вашої особистості.

  • Зняття зайвого напруження та стресу через гру, музику, рух, медитацію.


Уже проходили курси акторської майстерності та маєте певний досвід і потребуєте сценічної практики? Тоді вас зацікавить наш курс Performance

Відгуки наших випускників

Театральная студия DramaSchool

Тренер курсу - Анна Горянська

Театральна режисерка, танцювально-руховий терапевт, викладачка акторської майстерності, сценічної мови та імпровізації із 10-річним досвідом, актриса.

Закінчила Київський Національний університет культури та мистецтва. Пройшла ряд тренінгів та майстер-класів із акторської майстерності, психології, фізичного театру, імпровізації. Навчалась, зокрема, у таких спеціалістів: С. Ліпінська (Україна), Івана Чаббак (США), Каріна Хола (Нідерланди), Сара Тіппл (Британія), Ріа Маркс (Нідерланди), Бенуа Лашамбр (Франція) та інш.

Можливий корпоративний формат

проведення тренінгу.